Kusů: - 0 Kč

Jak nakupovat

Jak nakoupit?

  1. Každý zákazník je povinen seznámit se před nákupem s obchodními podmínkami fy Wjenzek s. r. o.. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami.
  2. Veškeré objednávky zákazníka jsou po potvrzení provozovatelem považovány za závazné.
  3. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
  4. Zákazníci platí za zboží dobírkou, bezhotovostní platbou nebo hotově.
  5. Reklamace zboží upravuje Občanský a Obchodní zákoník.
  6. Do zaplacení kupní ceny je zboží majetkem dodavatele.

Objednávka

Pro vystavení objednávky používá zákazník "košík". Po vybrání zboží musí zákazník vyplnit objednávkový formulář (kontaktní informace pro dodání zboží) vybere způsob platby a dopravy a objednávku potvrdí tlačítkem odeslat. Po potvrzení a odeslání objednávky obdrží zákazník do své emailové schránky potvrzení objednávky od fy Wjenzek s. r. o. s kopií své objednávky. Zákazník tak má možnost překontrolovat správnost údajů. Případnou změnu nebo storno objednávky lze provést písemně na e-mail info@nosic-kol.cz v co nejkratší době. Do předmětu e-mailu je potřeba zadat číslo objednávky.

Doprava

  1. Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod. Zpravidla dodání do druhého pracovního dne od podání zásilky po celé České republice. Přepravní služba v případě nedoručení zásilky provede další pracovní den druhý pokus o doručení. V tomto případě Vás pravděpodobně řidič spediční firmy telefonicky kontaktuje a domluví se na přesnějším určení doby dovozu.
  2. Osobně zboží si můžete vyzvednout přímo v naší firemní prodejně: Wjenzek s. r. o., Opavská 189, 747 31 Velké Hoštice. Objednávku tedy můžete zaplatit i hotově.

Způsob placení

  1. hotově: při prodeji v naší firemní prodejně
  2. dobírkou: při zaslání zboží přepravní službou
CZ EN